TABLICE / SZYLDY

Tablice reklamowe Olsztyn to jeden z najbardziej rozpowszechnionych nośników reklamowych. Widzimy je wszędzie, w sklepach, biurach, kinach, urzędach, na dworcach. Głowna zaleta to ich  duża skuteczność. Wszystkie mają za zadanie przyciągnąć uwagę i przekazać klientowi odpowiednią treść. Ich niewątpliwą zaletą jest też stosunkowo niewysoka cena.
Wykonujemy tablice reklamowe wielorakiego kształtu i różnych stopniach złożoności konstrukcji, od dużych wolnostojących po małe na dystansach przy drzwiowe czy nad lokal.l. W zależności od przeznaczenia stosujemy różne materiały takie jak PCV, plexi, drewno, Dibond. W zależności od użytego materiału szyldy stosujemy na zewnątrz jak i wewnątrz. Oferujemy także montaż oczywiście w atrakcyjnej cenie.

Tablic reklamowych w Olsztynie jak i w całej Polsce jest mnóstwo, jednak tylko oryginalny wygląd i jak i doskonałe wykonanie zwrócą uwagę potencjalnych klientów. 

W naszej firmie wykonujemy także tablice (tabliczki) przy drzwiowe i informacyjne. Tabliczki z wymienną treścią, tabliczki panelowe, składane, wszelakiego rodzaju to nasza specjalność. 

Do Naszych Tablic reklamowych Olsztyn używamy plexi  i kompozytów najlepszej jakości co procentuje w trwałości naszych realizacji.  W informacji wizualnej budynków oraz wszelakich inwestycji jesteśmy niezastąpieni.


 

GALERIA TABLICE/SZYLDY - zdjęcie nr 1GALERIA TABLICE/SZYLDY - zdjęcie nr 2GALERIA TABLICE/SZYLDY - zdjęcie nr 3GALERIA TABLICE/SZYLDY - zdjęcie nr 4GALERIA TABLICE/SZYLDY - zdjęcie nr 5GALERIA TABLICE/SZYLDY - zdjęcie nr 6GALERIA TABLICE/SZYLDY - zdjęcie nr 7GALERIA TABLICE/SZYLDY - zdjęcie nr 8GALERIA TABLICE/SZYLDY - zdjęcie nr 9GALERIA TABLICE/SZYLDY - zdjęcie nr 10GALERIA TABLICE/SZYLDY - zdjęcie nr 11GALERIA TABLICE/SZYLDY - zdjęcie nr 12GALERIA TABLICE/SZYLDY - zdjęcie nr 13GALERIA TABLICE/SZYLDY - zdjęcie nr 14

Plexan

10-417 Olsztyn

ul. Obitza 3

tel. (+48) 601 629 610

e-mail: biuro@plexan.pl