BANERY REKLAMOWE

Banery reklamowe to bardzo uniwersalny nośnik reklamy. Dzięki swoim właściwościom banery umieszcza się praktycznie w dowolnym miejscu. W bardzo łatwy i prosty sposób  możemy trafić do odpowiedniej grupy potencjalnych klientów.
Wywieszenie banera na płocie posesji czy balkonie ułatwi sprzedaż lub wynajęcie mieszkania, lokalu czy działki. 

Dzisiaj banery reklamowe są wszędzie, dlatego bardzo ważne jest aby Twój baner reklamowy się odpowiednio wyróżniał. Dlatego właśnie my powinniśmy przygotować specjalnie dla Ciebie propozycję takiego baneru.
 

Baner reklamowy świetnie sprawdza się również do promocji sklepów, gabinetów, zakładów usługowych i różnego rodzaju firm o zasięgu lokalnym.
 

 Oferujemy banery reklamowe w dowolnym formacie po atrakcyjnych cenach. Jesteśmy w stanie zrealizować każde zlecenie, nawet najbardziej wymagającego klienta. Naszych banerów reklamowych nikt nie musi się wstydzić, są trwałe, odporne oraz z mocnego materiału. Nasi dostawcy zapewniają szeroki wachlarz banerów reklamowych do różnorodnego zastosowania.Systemy napinające, rekąwy, czy naciągi linowe, to wszystko można u nas znależć.

Druk na naszych banerach jest trwały oraz w pełnym kolorze. Drukujemy na atramentach eko-solwentowych w wielkim formacie na maszynach drukujących firmy roland.

Plexan

10-417 Olsztyn

ul. Obitza 3

tel. (+48) 601 629 610

e-mail: biuro@plexan.pl