Jak dojechać

PLEXAN to wykwalifikowany zespół specjalistów w dziedzinie reklamy zewnętrznej jak i tworzyw sztucznych. Jesteśmy producentem reklam “od projektu do montażu”, na każdym etapie produkcji korzystamy z własnego parku maszynowego co pozwala na konkurowanie z najlepszymi.

Zajmujemy się  także dystrybucją jak i obróbką płyt plexi, poliwęglanów, PCV i innych polimerów. Oferujemy wysokiej klasy produkty mające zastosowanie w wielu sektorach gospodarki - w przemyśle, budownictwie, opakowaniach.

Produkujemy elementy mebli, detale do maszyn przemysłowych, owiewki jachtowe czy pojemniki z plexi. Staramy się aby klient zawsze dostał od nas to czego oczekiwał. Jesteśmy w stanie zrealizować każdy projekt. Nas nie ogranicza wyobraźnia…

Agencja Reklamowa Olsztyn ? Firma Plexan oferuję nie tylko produkt, ale i wsparcie fachowych doradców. Jeżeli posiadasz już swoją markę jesteśmy w stanie wdrożyć reklamę wizualną w Twoją firmę na podstawie posiadanych materiałów, lub od zera zbudować nieprzeciętny wizerunek Twojej firmy. Posiadamy wszystkie niezbędne narzędzia i nie zlecamy nikomu Twojej pracy. Nie marnuj czasu na pośredników.

W Naszej agencji reklamowej w Olsztynie i studiu reklamowym Olsztyn pracują najlepsi graficy którzy realizują wizję naszych klientów. Po za studiem reklamowym posiadamy halę produkcyjną wraz z parkiem maszynowym. Nasza firma cały czas rozwija się się technologicznie, dzięki nowym urządzeniom jesteśmy zawsze na czele przed konkurencją. Działamy w dziedzinie reklamy wizualnej zewnetrnej jak i wewnętrznej, informacji wizualnej, oraz mamy ogromne doświadczenie w dziedzinie tworzyw sztucznych co daje nam sporą przewagę nad innymi.

 

 

 

Aktualności

załaduj więcej realizacji

Plexan

10-417 Olsztyn

ul. Obitza 3

tel. (+48) 601 629 610

e-mail: biuro@plexan.pl