PRODUKCJA REKLAM

W branży reklamowej Warmi i Mazur jesteśmy obecni od 2010roku. Jesteśmy młodym i ambitnym zespołem, który dzięki stałemu rozwojowi firmy potrafi wykonać nawet najtrudniejsze projekty. W branży jesteśmy znani nie tylko z konkurencyjnych cen, ale przede wszystkim z nieograniczonych możliwości produkcyjnych. Tworzymy nie tylko reklamę wizualną, ale wspieramy także sprzedaż bezpośrednią poprzez niezliczoną produkcję stojaków, podajników, szaf produktowych, półek reklamowych.

Informacja wizualna to kolejna propozycja nie tylko dla deweloperów czy instytucji państwowych, ale także firm które otwierają nowe oddziały lub chcą odświeżyć dotychczasowe miejsca pracy. Wizerunek firmy to także tabliczki przy drzwiowe czy kierunkowe, o to także trzeba zadbać, a my możemy w tym pomóc.

 Reklama w Olszynie jak i reszcie miast wojewódzkich jest najbardziej zauważalnym przejawem działań marketingowych i ma duże znaczenie dla działania firmy w obrębie sprzedaży. Firma PLEXAN stara się aby na wyniki tych działań nasi klienci nie musieli czekać zbyt długo. Pozwala nam na to szeroki park maszynowy. Hasłem reklama Olsztyn chcemy przyciągnąć nie tylko odbiorców z Warmii i Mazur ale także z innych regionów Polski. W dziedzinie reklamy jesteśmy producentem stoisk sprzedażowych, wystaw, mebli reklamowych, szaf produktowych, displey i wszelakiego rodzaju wspomaganiem sprzedaży. Jeżeli Reklama Olsztyn to tylko Firma Plexan.

Dzięki naszemu doświadczeniu współpracujemy z wieloma agencjami reklamowymi w Polsce. Dla wielu z nich jesteśmy partnerami nie tylko w dziedzinie podwykonawstwa ale także i montażu reklam w Olsztynie. Nasza firma zawsze wywiązuje się z umów, jesteśmy rzetelni oraz terminowi, więc jeżeli montaż reklam Olsztyn to tylko Plexan.

Plexan

10-417 Olsztyn

ul. Obitza 3

tel. (+48) 601 629 610

e-mail: biuro@plexan.pl